Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARINE ELECTRICITAS sp. z o.o.

    www.poweruc.eu

    Firma produkcyjno-handlowa w Rzeszowie - Producent przekładników NN, transformatorów, czujników Hallotronowych itp.- zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Obowiązki:

    • aktywne pozyskiwanie klientów,
    • obsługa stałych klientów,
    • przygotowywanie ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • stała analiza rynku i konkurencji

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane elektryka lub pokrewne),
    • doświadczenie w sprzedaży,
    • znajomość produktów z branży elektrycznej,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych,
    • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • miejsce pracy: Rzeszów,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

    oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), dalej RODO, informuję, że:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest

    Marine Electricitas Sp.zo.o

    z siedzibą

    w Pruszkowie

    reprezentowany przez Guihua Sun

    2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko doradca handlowy a podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO,

    3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie

    Marine Electricitas

    4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji na dane stanowisko, ustalanym zgodnie z odrębnymi przepisami,

    5) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia

    danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na

    podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony

    danych osobowych (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych),

    jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/

    Pana narusza przepisy RODO,