Oferta pracy

Doradca Handlowy Salonu Samochodów Nowych Citroen

KLIMCZAK SP. Z O. O.O firmie

KLIMCZAK SP. Z O. O.

Katowicka 75

Częstochowa

KLIMCZAK SP. Z O.O. DEALER SAMOCHODÓW CITROEN oraz MAZDA
Dealer Roku 2014, 2015 z lokalizacją 42-263 Wrzosowa
Ul. Katowicka 75 /przy DK-1/ k/ Częstochowy

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • nawiązywanie relacji telefonicznych i bezpośrednich z klientami oraz budowanie relacji
  • pełna obsługa transakcji sprzedażowych oraz negocjowanie warunków
  • współpraca z działami wewnętrznymi w firmie
  • obsługa klientów w oparciu o najwyższe standardy
  • realizacja celów sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie wyników

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • doświadczenie w handlu (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
  • umiejętności sprzedaży i negocjacji
  • gotowość do działań związanych z pozyskiwaniem klientów
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi pakietu Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • przejrzysty, motywujący system wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wsparcie oraz pomoc w realizacji zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy