Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy Salonu Samochodów Nowych Citroen

  • Wrzosowa (pow. częstochowski), Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KLIMCZAK SP Z.O.O DEALER SAMOCHODÓW CITROEN oraz MAZDA
    Dealer Roku 2014, 2015 z lokalizacją 42-263 Wrzosowa
    Ul. Katowicka 75 /przy DK-1/ k/ Częstochowy
    Miejsce pracy: Częstochowa, Wrzosowa (pow. częstochowski)

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie Klientów,
    • nawiązywanie relacji telefonicznych i bezpośrednich z klientami oraz budowanie relacji
    • pełna obsługa transakcji sprzedażowych oraz negocjowanie warunków
    • współpraca z działami wewnętrznymi w firmie
    • obsługa klientów w oparciu o najwyższe standardy
    • realizacja celów sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie wyników

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność
    • doświadczenie w handlu (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
    • umiejętności sprzedaży i negocjacji
    • gotowość do działań związanych z pozyskiwaniem klientów
    • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
    • umiejętność pracy w zespole
    • posiadanie prawa jazdy kat. B
    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość obsługi pakietu Office

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym
    • przejrzysty, motywujący system wynagrodzeń
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wsparcie oraz pomoc w realizacji zadań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.
    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.