Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy Samochodów Używanych

Antoniak Auto Autoryzowany Dealer PeugeotO firmie

  • Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów,
  • Wycena i zakup samochodów używanych,
  • Realizacja celów ilościowych w zakresie sprzedaży,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami marki,
  • Aktywne poszukiwanie klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Motywacja do pracy,
  • Komunikatywność, kreatywność,
  • Miła prezencja.

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Dobra atmosfera pracy w zespole,
  • Stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i płacy.

Antoniak Auto Autoryzowany Dealer Peugeot

Firma Antoniak Auto zajmuje się sprzedażą i kompleksową obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów marki Peugeot. Firmowy salon samochodowy posiada pełną ofertę nowych aut osobowych i dostawczych. Jest możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym przez siebie modelem Peugeot. Z myślą o wygodzie klientów prowadzimy skup i sprzedaż samochodów używanych. Przy okazji zakupu nowego Peugeot istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu samochodu używanego. Dbając o bezpieczeństwo kierowców zapraszamy na cyklicznie organizowane akcje związane z okresowymi przeglądami. W ramach takich akcji można sprawdzić stan techniczny pojazdów, wymienić olej lub zakupić opony w cenach promocyjnych. Salon prowadzi też sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów oraz zapewnia pełny zakres usług mechanicznych i blacharsko-lakierniczych dla wszystkich marek samochodów. Korzystając z naszych ofert zyskuje się profesjonalne wsparcie oraz doradztwo związane z zakupem i utrzymaniem samochodu.

Proponujemy wiele rozwiązań, które pozwolą obniżyć koszty prowadzenia firmy. Nasi doradcy zaprezentują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb oraz pomogą w wyborze odpowiedniego samochodu. Umowy Serwisowe Peugeot są unikatowymi ofertami skierowanymi do osób, które chcą cieszyć się z użytkowania samochodu bez dodatkowych kosztów przez kolejne lata. W zależności od poziomu, każda umowa charakteryzuje się określoną liczbą usług, począwszy od assistance, poprzez przedłużenie gwarancji i wymianę części zamiennych, po zapewnienie samochodu zastępczego.

Doradca Handlowy Samochodów Używanych, Wieliczka