Oferta pracy

Doradca Handlowy – samochody dostawcze

BMG Goworowski Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławice (pow. słupski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie ugruntowanymi kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Miejsce pracy: Gdynia oraz Bolesławice koło Słupska

Opis stanowiska:

  • realizowanie indywidualnego planu sprzedaży;
  • dbanie o najwyższy standard obsługi klienta;
  • aktywne pozyskiwanie klientów;
  • nawiązywanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • reprezentowanie firmy oraz marki na zewnątrz
  • sprzedaż produktów powiązanych - kredytów i leasingów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie preferowane;
  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • wzorowa organizacja pracy;
  • biegła znajomość branży motoryzacyjnej - warunek konieczny znajomość zagadnień związanych z doborem zabudów na pojazdach;
  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży pojazdów dostawczych

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV z poniższą klauzulą wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać
klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy