Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy - samochody nowe

Matsuoka sp. z o.o.

Rolna 23

Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • przeprowadzenie transakcji sprzedażowych,

  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prezentacje samochodów,

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub obsłudze klienta,

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę/B2B),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość doskonalenia technik sprzedażowych – pakiet szkoleń,

  • Wsparcie osób z doświadczeniem.