Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy – Samochody Osobowe

Nobile Motors Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nobile Motors Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO

DORADCA HANDLOWY – SAMOCHODY OSOBOWE

Zadania:

  • Sprzedaż samochodów osobowych zgodnie z polityką Firmy,
  • Aktywne poszukiwanie Klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Dbanie o rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów osobowych,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań i celów,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w Firmie o uznanej na rynku marce
  • atrakcyjne warunki wynagradzania (wynagrodzenie podstawowe oraz premia za wyniki)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w bogatym programie szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przysyłanie aplikacji zawierających CV.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne