Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy Sklepu Franczyzowego

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami supermarketów spożywczych Intermarché oraz supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sieci Intermarché poszukuje kandydata z północno-wschodniej części Polski do pracy w charakterze

    Główne zadania:

    • Współpraca ze sklepami Intermarche w celu podnoszenia obrotów i pozostałych wyników placówek handlowych,
    • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie
    • Opracowywanie planów działania niezbędnych do osiągania zakładanych celów handlowych,
    • Bieżąca współpraca w właścicielami supermarketów Intermarché w zakresie utrzymania standardów Grupy Muszkieterów,
    • Współpraca z zespołem pracowników operacji przy projektach nowych otwarć na terenie całej Polski.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w spożywczej sieci handlowej (mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym)
    • Znajomość zasad funkcjonowania sklepów wielkopowierzchniowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole,
    • Wysokie umiejętności związane z komunikacją, zwłaszcza przekazywaniem wiedzy,
    • Obowiązkowość i sumienność,
    • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy w trybie zadaniowym
    • Praktyczna znajomość MS Excel i MS Power Point
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Stabilną formę zatrudnienia i niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon
    • Stałe i terminowe rozliczanie kosztów podróży służbowych,
    • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do karty Multisport, bony świąteczne do naszych sklepów
    • Szkolenia doskonalące wiedzę praktyczną i umiejętności
    • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne.