Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

Estel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, budowanie i rozwijanie współpracy z klientami,

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,

  • realizacją planów sprzedaży i celów dystrybucyjnych,

  • kreowanie dobrego wizerunku marki,

  • planowanie sprzedaży,

  • prowadzenie prezentacji produktów i usług.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • jesteś samodzielny i dobrze organizujesz własną pracę,

  • posiadasz umiejętności nawiązywania kontaktów,

  • posiadasz zdolności planowania i analitycznego myślenia,

  • jesteś nastawiony na osiąganie wyników i sukcesów,

  • masz silną motywację do pracy i jesteś dyspozycyjny,

  • posiadasz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientem,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do intensywnej pracy.

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia wprowadzające oraz wsparcie zespołu pozwalające rozwijać się w poszczególnych etapach sprzedaży,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i umowę o pracę,

  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • profesjonalne szkolenia,

  • pracę w dobrej atmosferze i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • nowoczesne i niezbędne narzędzia ułatwiające pracę,

  • możliwość realizacji kreatywnych pomysłów.

Estel Polska Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz stabilności zatrudnienia, jasnych i przejrzystych zasad. Chcesz być częścią zespołu ludzi, którzy wzajemnie się wspierają, dążą do realizacji celów, a poza tym interesujesz się branżą beauty, dołącz do międzynarodowej grupy oferującej profesjonalne kosmetyki do włosów na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY

Przewiń do profilu firmy