Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

BozitaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne, aktywne wizytowanie sklepów zoologicznych oraz hurtownii

  • Realizację zadań sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów zwiększając obecną bazę kontrahentów

  • Wspieranie klientów w zakresie działań sprzedażowych i marketingowych

  • Dbałość o rozwój długofalowych relacji z klientami oraz wspieranie działań dystrybutorów

  • Organizacja akcji marketingowych, promocyjnych oraz szkoleń produktowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnią, udokumentowaną praktykę sprzedażową w terenie

  • Zorientowanie na osiąganie celów

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń produktowych

  • Zaangażowanie, dyscyplinę oraz motywację do samodzielnego działania

  • Wykazać się wysoką kulturą osobistą

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wysokie standardy pracy w środowisku międzynarodowym

  • Umowa o pracę – zadaniowy system pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe, premia kwartalna, premia roczna

  • Adekwatne narzędzia pracy m.in. bezpieczny samochód kombii także do prywatnego użytkowania, laptop, telefon

  • Pakiet szkoleń wprowadzających w obowiązki, pakiet sportowy, pakiet medyczny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Bozita

Bozita to selektywna szwedzka marka wysokiej jakości karm dla zwierząt towarzyszących. Należy do szwedzkiej firmy Doggy AB (https://www.doggyab.com/), posiadającej ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji karm z naturalnych surowców, dopasowanych do specyficznych wymagań żywieniowych psów i kotów. Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem organizacji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy

Regiony pracy:

  • Region – województwa Zachodnio-Pomorskie oraz Lubuskie

  • Region – województwo Śląskie

  • Region – województwo Wielkopolskie