Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy - Sprzedawca samochodów

  • Lubin, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu Auto Salon „Świtoń-Paczkowski” sp.j. autoryzowanego dealera Audi, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, jako:

    Doradca handlowy / Sprzedawca samochodów

    Miejsce pracy: Lubin

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marek
    • Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
    • Budowa długotrwałych relacji z Klientem
    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
    • Raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
    • Dbanie o wizerunek salonu i marki

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży
    • Znajomości zasad profesjonalnej obsługi Klienta
    • Umiejętności efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • Kreatywności oraz uporu w dążeniu do realizacji celu
    • Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
    • Prawa jazdy kat. B
    • Umiejętności obsługi komputera i programów pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kartę MultiSport
    • Pakiet medyczny w CDT Medicus

    Zniżka pracownicza na zakup nowego samochodu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.