Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

ZA-FFERANO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 0006 000 brutto / mies.
  • Akacjowa 4
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZA-FFERANO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Akacjowa 4

Suchy Las (pow. poznański)

Za-fferano sp. z o.o. sp.k., firma z siedzibą w Suchym Lesie k Poznania, importująca i dystrybuująca produkty do przemysłu spożywczego i do rzemiosła cukierniczego, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Doradcy Handlowego.

Opis stanowiska:

- sprzedaż produktów firmy do dedykowanych klientów

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- budowanie oraz utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z obsługiwanymi klientami

- realizacja planu sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy

- planowanie oraz raportowanie aktywności handlowych

- dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku handlowca / doradcy handlowego / przedstawiciela handlowego (min 1 rok) - branża spożywcza preferowana

- wyksztalcenie wyższe - preferowane

- znajomość języka angielskiego – poziom B1

- prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie

- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne od sprzedaży po okresie próbnym

- szkolenia wdrażające w branżę

- szkolenia coachingowe

- narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych: samochód, laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne