Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz sprzedawać piękne produkty ?

    Masz związek z designem i nowoczesną architekturą?

    Jesteśmy oddziałem spółki czeskiej, zaangażowanej w realizację atypowych konstrucji stalowych dla przestrzeni publicznej miast i wsi, w szególności dla transportu publicznego. Spółka realizuje projekty w całej Europie.

    Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy nowego kolegi/koleżanki
    - dynamicznej, niezależnej osobowości na stanowisko

    opis stanowiska:

    • niezależny przedstawiciel odpowiedzialny za działania sprzedażowe w Polsce
    • wyszukiwanie nowych projektów i nowych klientów
    • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami
    • kompleksowa organizacja zamówień
    wymagania:
    • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne
    • znajomość języka angielskiego lub czeskiego
    • zdolność do osiągania sukcesów i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • profesjonalna umiejętność pracy na komputerze w systemie Windows
    • kreatywność, elastyczność i gotowość do osiągnięcia sukcesu
    • prawo jazdy kat.B

    mile widziane:

    • doświadczenie w branży budowlanej
    • zainteresowanie designem i architekturą

    oferujemy:

    • bardzo dobre warunki pracy
    • premie w zależności od osiągniętych wyników sprzedażowych
    • ciekawa praca w młodym zespole
    • własny wkład w rozprzestrzenianie wysokiej jakości designu

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

    Informacje o firmie na stronie www.mmciteplus.com

    Termin rozpoczęcia współpracy - od zaraz