Doradca handlowy – Telematyka wizyjna, telematyka GPS

Globtrak Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami B2B oraz budowanie bazy nowych klientów

  • Utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Promowanie produktów i reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami

  • Wsparcie w prowadzeniu inicjatyw sprzedażowych we współpracy z dz. Marketingu

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód )

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie managementu

  • Miłą i przyjazną atmosferę

Misja Globtrak Polska

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firma działająca w branży IT i nowych technologii poszukuje do swojego zespołu osoby odpowiedzialnej za działania sprzedażowe. Globtrak Polska to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów, wykorzystując modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej. Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.