Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Globtrak Polska Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Wincentego Witosa 65/2; 25-561 Kielce (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] .
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy - Telematyka wizyjna/telematyka GPS

Globtrak Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami B2B oraz budowanie bazy nowych klientów

  • Utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Promowanie produktów i reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami

  • Wsparcie w prowadzeniu inicjatyw sprzedażowych we współpracy z dz. Marketingu

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód )

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie managementu

  • Miłą i przyjazną atmosferę

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firma działająca w branży IT i nowych technologii poszukuje do swojego zespołu osoby odpowiedzialnej za działania sprzedażowe. Globtrak Polska  to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów wykorzystując, modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej.  Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.

Misja Globtrak Polska

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody dotyczącej przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Globtrak Polska Sp. z o.o. ul. Wincentego Witosa 65/2, 25-561 Kielce, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”