Oferta pracy

Doradca Handlowy

Castorama TychyO firmie

  • Towarowa 2, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Castorama Tychy

Towarowa 2

Tychy

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie min. zawodowe

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • gwarantowane premie roczne

  • dodatek za pracę w niedzielę

  • szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia