Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy w branży Cleaning & Hospital

P.P.U.H. VOIGT SP. Z O.O.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Doradca Cleaning&Hospital aktywnie poszukuje nowych klientów oraz opiekuje się obecnymi kontrahentami firmy. Główne zadania: realizacja planów sprzedaży, doradztwo technologiczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wsparcie kontrahentów w obszarze chemii profesjonalnej. Sprzedaż i wdrażanie rozwiązań u klientów z segmentów Cleaning&Hospital

Zadania:

• Rozwój sprzedaży profesjonalnych środków utrzymania czystości w kanale B2B segment Cleaning&Hospital

• Opieka i obsługa przypisanych dystrybutorów i klientów firmy

• Realizacja planów sprzedażowych

• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych

  • Silna orientacja na wynik

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem profesjonalnych środków czystości

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, sprzedażowe)

  • Stałą podstawę wynagrodzenia oraz możliwość uzyskania premii sprzedażowej

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Do celów służbowych gwarantujemy samochód, telefon komórkowy, komputer, iPad

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi