Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy w Dziale Pneumatyki

BIBUS MENOS Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi Klientami Działu Pneumatyki
  • pozyskiwanie nowych kontaktów
  • doradztwo produktowe, projektowe i techniczne
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami firmy
  • udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja
  • rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, automatyka, mechatronika)
  • doświadczenie w branży pneumatyki i/lub mechatroniki
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz branżowym
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość środowiska MS Office, programów wspierających projektowanie typu Autodesk, AutoCad, EPLAN Fluid, Solid Works
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych

Mile widziane

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub/i konstrukcyjnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywujący system premiowy, prowizja od osiąganych wyników
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy do użytku prywatnego
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia sprzedażowe oraz techniczne u dostawców zagranicznych
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Jesteśmy dostawcą pneumatyki, mechatroniki, automatyki, hydrauliki siłowej i drukarek 3D. Produkujemy siłowniki pneumatyczne, agregaty i zasilacze hydrauliczne, napełniamy sprężyny gazowe, prowadzimy montaż motoreduktorów.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. 1/WRO/PH/2022

Doradca Handlowy w Dziale Pneumatyki, dolnośląskie