Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Dostawczych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto Frelik, autoryzowany dealer marek premium, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam otrzymać w 2000 roku autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz oraz Jeep. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na  stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w branży handlowej,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych,
    • znajomości branży motoryzacyjnej,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • umiejętność utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
    • prawo jazdy kat. B – stała praktyka przez minimum 2 lata,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    OPIS STANOWISKA:

    • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
    • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów i usług,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • zawieranie umów kredytowych, leasingowych, zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku lokalnym.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole,

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Zgłoszenie powinno zawierać: CV ze zdjęciem (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list motywacyjny.

    „Informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie firma AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 214, 87–100 Toruń. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Osobowych.
    W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu , prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W CV prosimy umieścić następującą klauzulę zgody:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Osobowych do czasu zakończenia rekrutacji.”
    Jeśli zgadzają się Państwo, abyśmy mogli się z Państwem kontaktować w przypadku kolejnych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie poniższej formuły:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu po zakończeniu procesu rekrutacji na stanowisko Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 2 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.”