Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

  • Nowotoruńska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich produktów i usług,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • zawieranie umów kredytowych, leasingowych, zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie,

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku lokalnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • umiejętność utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • silna motywacja do realizacji założonych celów,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B – stała praktyka przez minimum 2 lata,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie