Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów Używanych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto Frelik autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
    • umiejętność utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
    • silna motywacja do realizacji założonych celów,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B – stała praktyka przez minimum 2 lata,

    OPIS STANOWISKA:

    • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
    • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich produktów i usług,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • zawieranie umów kredytowych, leasingowych, zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku lokalnym.

    OFERUJEMY:

    • przyjazną atmosferę,
    • umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Doradca handlowy w dziale sprzedaży samochodów osobowych do czasu zakończenia rekrutacji jak i na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.