Oferta pracy

Doradca Handlowy

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz oraz smart

Do naszego zespołu w Dziale Sprzedaży Samochodów Używanych
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
(sprzedaż samochody używane osobowe)

Główne zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów;
  • Opieka i rozwój współpracy z Klientami już pozyskanymi;
  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych;
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych;
  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM;
  • Obsługa procesu sprzedaży wg standardów i procedur Mercedes–Benz Warszawa;
  • Reprezentowanie firmy podczas eventów i akcji marketingowych;

Nasze oczekiwania:

  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej i samochodów;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane;
  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zaangażowanie i inicjatywa;
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego (gwarantująca swobodne wypowiadanie się również na tematy zawodowe);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność;

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje;
  • Opiekę medyczną;

Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać
„Doradca Handlowy".

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy