Logo Pracuj.pl

Doradca handlowy

Kross s.a.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • doradztwo produktowe dla klientów
  • przygotowanie ofert, negocjacje warunków, przygotowanie umów
  • nawiązywanie kontaktów i utrzymanie relacji z klientami
  • przekazywanie dokumentacji sprzedażowej i raportowanie prowadzonej aktywności w narzędziach CRM

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży usług B2B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług dla działów HR
  • umiejętność nawiązywania i budowania nowych relacji
  • odpowiedzialność, wysoka samodyscyplina i motywacja do osiągania celów
  • wysoko rozwinięte zdolności handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych w budowaniu lejka sprzedaży
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • znajomość MS Office
  • znajomość Salesforce
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w Kross Rental, nowopowstałej spółce wchodzącej w skald grupy KROSS SA ;
  • atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników;
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku;

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. W zakresie sponsoringu sportowego firma wspiera między innymi Kross Racing Team, jedną z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, której barwy reprezentuje dwukrotna medalistka olimpijska, Maja Włoszczowska. Rowery marki KROSS powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. KROSS, jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Był to kolejny milowy krok w zakresie ekspansji na rynkach zagranicznych. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.

Doradca handlowy, Warszawa