Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
    działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.
    Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz, smart i Mitsubishi Fuso.

    Do naszego zespołu w Dziale Sprzedaży Samochodów Dostawczych
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    DORADCA HANDLOWY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • budowanie i umacnianie relacji z klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji z potencjalnymi klientami
    • opieka nad klientami po dokonaniu zakupu
    • obsługa procesu sprzedaży wg standardów i procedur Mercedes–Benz Warszawa

    Nasze oczekiwania:

    • pasja do sprzedaży bezpośredniej;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • aktywne działanie i najwyższy poziom orientacji na klienta
    • umiejętności nawiązywania kontaktów, zdolności pracy w zespole, talent organizacyjny, samodzielność w działaniu, zdolność do myślenia analitycznego
    • prawo jazdy kategoria B

    Kandydatom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pracę w pełnym wymiarze czasowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne
    • opiekę medyczną,BenefitSystem oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
    prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać
    „Doradca Handlowy".

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

    Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna poniżej:

    Kto jest Administratorem moich danych?
    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest Mercedes-Benz Warszawa z siedzibą w Warszawie („Administrator”).

    Z kim mogę się skontaktować w przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych?
    Aby odpowiedzieć na pytania dotyczące przetwarzania danych Administrator przygotował punkt kontaktu z którym można skontaktować wysyłając wiadomość na adres e – mail [email protected]

    Jaki jest cel przetwarzania moich danych?
    Dane mogą być przetwarzanie w celu:
    • Uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
    Jaki jest zakres moich danych przetwarzanych przez Administratora?
    Do realizacji podanych powyżej celów będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe wskazane w przesłanym przez Ciebie CV oraz pozostałej dokumentacji rekrutacyjnej.

    Komu przekazywane są moje dane?
    W związku z przetwarzaniem danych w podanych celach dane osobowe mogą być przekazywane lub powierzane następującym podmiotom:
    • świadczącym usługi outsourcignowe dla Administratorowa, w tym podmiotom badającym kompetencje zawodowe kandydatów;
    • świadczącym usługi IT oraz utrzymującym infrastrukturę IT Administratora,
    Jak długo moje dane będą przechowywane?
    Dane będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, a następnie usuwane po 3 miesiącach od zakończenia rekrutacji .

    Czy moje dane będą przekazywane poza Unię Europejską?
    Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Unię Europejską.

    Czy moje dane będą przetwarzane w jakiś inny sposób?
    Podane dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    Jakie mam prawa?
    Jako Administrator Twoich danych zapewniamy Ci:
    • prawo dostępu do Twoich danych (art. 15 RODO),
    • prawo żądania sprostowania Twoich danych (art. 16 RODO),
    • prawo żądania usunięcia Twoich danych (art. 17 RODO),
    • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych (art. 18 RODO),
    • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych (art. 21 RODO i art. 6 ust. 1 lit. f) RODO),
    • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (art. 7 ust. 3 RODO). Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Skorzystanie z powyższych uprawnień jest możliwe poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e – mail: [email protected]

    Informujemy również, iż przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

    Czy podanie moich danych jest obowiązkiem?
    Nie, podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nie podanie przez Ciebie Twoich danych