Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • Warszawa, Dawidy (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MTR IZO S.C. Dariusz Lenarczyk, Kazimierz Topa

    Firma handlowa, specjalizująca się w sprzedaży produktów dla przemysłu poszukuje pracownika do obsługi klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa, Dawidy (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów dla przemysłu.
    • Budowanie pozytywnych relacji z klientem.
    • Aktywne poszukiwanie klientów.
    • Opieka nad pozyskanymi klientami.
    • Promocja wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Dobra organizacja czasu pracy.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Oferujemy:

    • Ciekawe stanowisko pracy.
    • Dużą samodzielność działania.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja.
    • Umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email , z zaznaczeniem stanowiska w temacie e-mail : Praca: Handlowiec

    Prosimy o dołączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”