Ta oferta pracy jest nieaktualna od 447 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, która produkuje oraz importuje produkty oświetleniowe.
    Początki działalności firmy sięgają roku 1996. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy teren całego kraju oraz rynki Europy Wschodniej i Środkowej. Obecnie, w związku z planowanym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Region: województwo łódzkie i południowa część woj. wielkopolskiego, województwo warmińsko – mazurskie, województwo zachodniopomorskie

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów w zakresie sprzedaży,
    • realizacja przyjętego planu sprzedaży,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • doradztwo techniczne,
    • analiza rynku,
    • uczestniczenie w procesie windykacji.

    Wymagania:

    • wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celów,
    • kreatywne myślenie i chęć rozwoju,
    • znajomość i doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub oświetleniowej,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
    • dobra organizacja pracy i systematyczność,
    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników)
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon.

    Aplikacje wraz ze zdjęciem oraz nazwą województwa prosimy przesyłać klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)”.