Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowy

Firma Handlowa MAX-FLIZ Sp. z o.o. Sp. k. IIO firmie

  • Mińska 60A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Firma Handlowa MAX-FLIZ Sp. z o.o. Sp. k. II

Mińska 60A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta,

  • kompleksowe tworzenie ofert handlowych,

  • efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen sprzedażowych,

  • budowanie wizerunku salonu,

  • dokładność w realizacji powierzonych zadań,

  • dbałość o powierzony towar oraz ekspozycję,

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy i zarządzania czasem pracy,

  • praca z ludźmi i rozumienie potrzeb klientów,

  • charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność,

  • biegła obsługa komputera oraz programów Word i Excel,

  • efektywne umiejętności handlowe.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima,

  • znajomość branży mebli, oświetlenia, kuchni,

  • znajomość programu CAD lub innych branżowych.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjną prowizję, która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży,

  • cykliczne szkolenia branżowe i sprzedażowe,

  • opcje zmiany miejsca pracy (posiadamy salony w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Warszawie).

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli dobra atmosfera pracy, rozwój zawodowy oraz praca wśród życzliwych ludzi, dla których profesjonalna obsługa Klienta jest priorytetem, to właśnie Ciebie szukamy. Gwarantujemy Ci stabilność zatrudnienia oraz dogodne warunki wynagrodzenia z możliwością uzyskiwania premii.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAXFLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem i nr telefonu podając w temacie "Manager Sprzedaży w Dziale Wnętrz".