Oferta pracy

Doradca Handlowy z językiem niemieckim

Krispol Sp. z o.o.O firmie

Krispol Sp. z o.o.

Strzykały 4

Września

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

KRISPOL Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem stolarki otworowej i osłon, w tym bram, okien, rolet, drzwi wejściowych.
Od niemal 30 lat w naszych produktach łączymy doskonałą jakość, bezpieczeństwo i design.

Razem tworzymy Zespół, który wyznacza trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu.
Dołącz do nas!

Obecnie szukamy osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Ze względu na okres urlopowy, na zgłoszenia kandydatów
odpowiemy nie wcześniej niż po 11 sierpnia br.

Zadania na stanowisku:

  • współpraca handlowa z Klientami z obszaru rynków niemieckojęzycznych,
  • obsługa zamówień, wystawianie niezbędnych dokumentów,
  • wspieranie Klientów poprzez doradztwo sprzedażowo-techniczne,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Klientami,
  • praca stacjonarna w biurze we Wrześni.

Czego oczekujemy?

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2),
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • staranność i dokładność.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
  • bonusy, m.in. stażowe, karty lunchowe, zniżki na produkty firmy,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole Biura Obsługi Klienta,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o wpisanie w temacie „Doradca Handlowy z językiem niemieckim”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy