Doradca Handlowy

PAESEO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.
„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”
Aby nadal wypełniać tą misję przeprowadzamy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: wybrany region na terenie Polski

Opis stanowiska:

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży kosmetyków kolorowych,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.

Poszukujemy osób:

  • otwartych na ludzi, pomysły i zmiany,
  • jednocześnie nastawionych na relacje oraz cel i wysokie rezultaty,
  • efektywnie zarządzających własnym czasem i dobrze zorganizowanych,
  • posiadających doświadczenie w sprzedaży  B2B i B2C,
  • które dobrze czują się w branży kosmetycznej,
  • wyłącznie pozytywnie nastawionych do  Klientów i wykonywanej pracy,
  • czerpiących przyjemność z budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Cenimy ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków kolorowych w ofercie,
  • stabilne zasady współpracy i zatrudnienia,
  • jasne zasady wynagrodzenia,
  • motywujący system wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz samochód służbowy)
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na innowacje,
  • szkolenia produktowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy