Doradca hodowlany

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 27.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TOP GEN działa na rynku hodowlanym od 2007 r. Od początku działalności zajmujemy się wdrażaniem osiągnięć światowej genetyki do polskich programów hodowlanych. Top Gen reprezentuje najwyższej klasy światowy program hodowlany, gdyż jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę czołowych firm z branży hodowlanej: Cogent Breeding Ltd (Anglia), Evolution (Francja) i CRI International (USA).

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Doradca hodowlany na rejon województwa podlaskiego

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu zwierząt.
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
    • Pozyskiwanie nowych klientów.
    • Rozpowszechnianie materiałów reklamowych.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość zagadnień z branży hodowli bydła.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz kreatywność.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Uczciwość, zaangażowanie.
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

    Oferujemy:

    • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia.
    • Przyjazną atmosferę.
    • Cykl szkoleń umożliwiających  nieustanne podnoszenie kwalifikacji.
    • Służbowy samochód, komputer, telefon.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.