Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Hodowlany w Zakresie Hodowli Bydła

  • Łódź, Skierniewice, Łowicz, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Kutno, Łęczyca, Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kutno, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
    • realizacja planu sprzedaży
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
    • wykształcenie wyższe lub średnie związane z rolnictwem
    • znajomość zagadnień związanych z hodowlą bydła
    • mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie hodowlanym lub na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • samoorganizacja czasu pracy
    • umiejętność obsługi komputera
    • czynne prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagradzania
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
    • współpracę z profesjonalistami i możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
    • samochód służbowy, telefon, sprzęt komputerowy
    • pracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

    Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy, prosimy przesłać listownie lub e-mailem swoje CV i list motywacyjny (w temacie wpisując województwo, w jakim chcieliby Państwo pracować).

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    K.I.SAMEN Polska Sp. z o.o.
    ul. Wolności 47
    58-160 Świebodzice
    tel.: 748 540 747,  tel. kom. 784 369 625
    e-mail: [email protected]www.kisamen.pl