Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Inwestycyjny Zarządzający Portfelami / Investment Manager

FAIR PLACE FINANCE S. A.

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Inżynierska 1/3

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii inwestycyjnych

  • Zarządzanie portfelami funduszy inwestycyjnych

  • Kontrola stanu portfeli funduszy, w tym pod kątem przestrzegania limitów inwestycyjnych

  • Współpraca przy przygotowywaniu raportów z działalności inwestycyjnej

  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi monitorowania efektywności i ryzyka w portfelach inwestycyjnych

  • Opracowywanie, wprowadzanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z portfelami inwestycyjnymi

  • Wsparcie przygotowań do uruchomienia produktu portfeli inwestycyjnych

  • Wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych produktu portfeli zarządzanych

Nasze wymagania

  • Licencja Doradcy Inwestycyjnego - warunek konieczny

  • Znajomość regulacji i procesów z zakresu zarządzania aktywami

  • Praktyczna znajomość rynku kapitałowego i rynku funduszy inwestycyjnych,

  • Szeroka wiedza ekonomiczna i finansowa

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność efektywnej realizacji powierzonych zadań w warunkach dużej autonomii

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającego aktywami jest dodatkowym atutem

  • Licencja Maklera, bądź certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA) są dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę w innowacyjnym projekcie

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • Umowę o pracę na pełny etat/część etatu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Miejsce pracy:

  • Łódź, elastyczna forma pracy, z możliwością pracy zdalnej (szczegóły do ustalenia).

WealthSeed to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami osobistymi oraz inwestowanie w akcje i fundusze z całego świata. Jest to unikalna w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowa usługa umożliwiająca łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego.

Inwestorzy WealthSeed mają duże doświadczenie i wymierne sukcesy w tworzeniu od podstaw innowacyjnych rozwiązań w sektorze finansowym, jako między innymi współtwórcy mBanku, czy też banku Smart. Nasz zespół tworzą niezwykle zdolni specjaliści w zakresie IT oraz doświadczeni menedżerowie z branży finansowej, którzy chcą zmienić świat finansów na lepsze.

Jednym z kluczowych elementów oferty produktowej będzie możliwość łatwego zakupu dopasowanego do profilu klienta portfela inwestycyjnego składającego się z produktów firmy BlackRock, zarządzanego przez zespół WealthSeed.

Dowiedz się więcej na www.wealthseed.eu.

Przewiń do profilu firmy