Logo Pracuj.pl

Doradca - Kanał Sprzedaży Biznesowej

Columbus Energy S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego
  • nawiązywanie relacji z kluczowymi decydentami biznesowymi i kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom biznesowym oraz negocjacje warunków współpracy
  • doradztwo w zakresie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii dla biznesu w szczególności w zakresie fotowoltaiki, elektromobilności, magazynów energii
  • współpracę z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE dla klientów biznesowych
  • utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi klientów biznesowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • raportowanie działań handlowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • posiadasz bogate doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla klientów biznesowych
  • dysponujesz szeroką bazą kontaktów biznesowych
  • posiadasz umiejętność kreowania nowych okazji sprzedażowych
  • posiadasz wysoką motywację do działania i orientację na realizację celów sprzedażowych
  • dysponujesz wysokimi kompetencjami w zakresie planowania i organizacji pracy własnej
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód) oraz materiały reklamowe
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • kompleksowe szkolenia produktowe
  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • po wdrożeniu wsparcie w umawianiu spotkań z klientami

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Karta Multisport
  • opieka medyczna

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Aktualne oferty pracodawcy
DEB2B/03/2022

Doradca - Kanał Sprzedaży Biznesowej, dolnośląskie