Doradca Klienta - 1/2 etatu lub 1/4 etatu

Primark

9253 700 brutto / mies.

Primark

Pleszewska 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Sprawianie, by ludzie się uśmiechali dzięki obsłudze klienta wysokiej jakości.

  • Przestrzeganie standardów Primark, by zapewnić naszym klientom niesamowite wrażenia podczas wizyty w sklepie.

  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu.

  • Przyjmowanie dostawy i wykładanie towaru.

Nasze wymagania

  • Jesteś pozytywnie nastawiony/a i lubisz się uczyć nowych rzeczy.

  • Cechuje Cię zaangażowanie i dokładność.

  • Lubisz pracę w szybkim tempie.

  • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy.

  • Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością oraz w wieku 50+ .

To oferujemy

  • Zespół, który będzie Cię wspierać i od którego możesz się wiele nauczyć.

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach, w tym we wsparciu otwarć nowych sklepów w regionie.

  • Udział w szkoleniach oraz programach talentowych.

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę już od pierwszego dnia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:  3/4 - 2775 zł brutto,1/2 - 1850 zł brutto, 1/4 - 925 zł brutto.

  • Pakiet dodatkowych benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżka pracownicza, udział w Pracowniczym Planie Kapitałowym.

  • Przyjazne miejsce pracy - szatnie z prysznicem, bezpłatny dostęp do wifi i komputera, strefę relaksu z automatami z kawą i przekąskami.

  • Program wsparcia pracowników „Porozmawiajmy” w zakresie porad prawnych, finansowych lub psychologicznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna w sklepie

3

Informacja zwrotna/oferta

Primark

Ponieważ jesteś niepowtarzalny/a !

W Primark każdy z nas ma znaczenie. Jesteśmy ambitni i niepowtarzalni… i szukamy ludzi takich jak my do naszego zespołu w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Dołącz do nas jako Doradca Klienta i przekonaj się, co czyni naszą organizację niepowtarzalną – dynamiczne tempo, świetne produkty oraz wspaniali koledzy i koleżanki. Poznaj naszą społeczność, w której wszyscy się wspierają i wspólnie stawiają czoła wyzwaniom.

Przemień zaciekawionych konsumentów w lojalnych klientów i spraw, by ludzie się uśmiechali. Jeśli z łatwością dogadujesz się z innymi, dbasz o wysokiej jakości obsługę klienta, jesteś graczem zespołowym pełnym pasji i interesujesz się modą – Primark to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy