Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta 360 stopni

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.O firmie

  • Altowa 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.

Altowa 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Doradca Klienta 360stopni jest odpowiedzialny za realizację zamówień od momentu ich przyjęcia po finalną drogę produktów z naszego magazynu do rąk naszych Klientów. Jest opiekunem dedykowanego przedstawiciela /przedstawicieli handlowych - szkoleniowców, z którymi wspólnie dba o najwyższe standardy obsługi i terminowość zamówień.

Podział czasu pracy
70%

Obsługa Klienta 360 profesjonalne doradztwo i sprzedaż

30%

Praca na systemach: Focus, B2B, Comarch XL

Nasze wymagania

  • Posiadasz udokumentowane sukcesy w sprzedaży bezpośredniej (pracowałeś/pracowałaś w dziale obsługi Klienta w branży beauty/branży produktów luksusowych/usługach klasy premium/prestige/vip stacjonarnie lub/i w terenie;

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w Call Center na linii wychodzącej;

  • Potrafisz realizować zamówienia w tempie i zgodnie z przyjętymi standardami obsługi Klienta

  • Wiesz, że dobra sprzedaż = opieka sprzedażowa i posprzedażowa nad Klientem, merytoryka i stały rozwój

  • Pracujesz/masz doświadczenie w pracy na targetach sprzedażowych;

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na systemie sprzedażowo-magazynowym;

  • Na starcie posiadasz wiedzę z zakresu kosmetyki / gabinetowych urządzeń beauty / produktów beauty, a przy tym posiadasz zacięcie sprzedażowe

  • Znasz podstawy rachunkowości oraz podstawowe przepisy dotyczące prawa konsumenckiego

  • Jesteś samodzielny, od początku do końca przejmujesz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Zdobywanie nowych Klientów jest dla Ciebie motorem do działania;

  • Social media nie mają przed Tobą tajemnic – potrafisz: budować społeczność wokół swojego profilu, nagrywać i publikować storisy i krótkie video

  • Szybko się uczysz: słownik chemii produktowej oraz ofertę zabiegową opanujesz w mig;

  • Masz w sobie faktor zwycięzcy i jesteś gotowy na dołączenie do naszego zespołu;

  • Lubisz pracę w zespole, w którym zawsze dużo się dzieje;

  • Możesz i chcesz pracować w systemie zmianowym (9-17 i 11-19)

  • Biegle posługujesz się Excelem i lubisz pracę na liczbach i wskaźnikach

  • Masz zdolność do adaptacji i dość szybko dostosowujesz się do zmian technologicznych podyktowanych szybkim rozwojem biznesowym firmy

Mile widziane

  • Dyplom kosmetologa / technika usług kosmetycznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpraca oparta o kontrakt B2B/umowę zlecenia

  • Praca z najlepszym zespołem sprzedażowym w branży beauty

  • Onboarding plan

  • Realna opcja rozwoju zawodowego i awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • welcome pack

  • voucher urodzinowy

  • udział w eventach firmowych i branżowych

  • udział w szkoleniach produktowych i specjalistycznych

  • nowoczesne systemy i narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

1. selekcja cv + ewentualne zadanie rekrutacyjne

2

2. short call/short video

3

3. rozmowa on-line/spotkanie w biurze

4

4. decyzja o współpracy + podpisanie umowy

Dermomedica Group Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych

i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®, DERMOMEDICA®, NANOFRAX® DERMAMINERALS®

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Aktualnie do naszego CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA w biurze zlokalizowanym na warszawskich Szczęśliwcach poszukujemy Doradcy Klienta 360 stopni, który ma silny background zawodowy w sprzedaży produktów luksusowych, najchętniej w branży beauty.

Przewiń do profilu firmy