Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta - Aktywny sprzedawca w nowym sklepie z wyposażeniem wnętrz

BBHome Sp. z o.o. S.K.

  • Burakowska 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Burakowska 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

BBHome poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Klienta detalicznego - sprzedawca z pasją we krwi.

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie sprzedaży w branży wyposażenia wnętrz.

Dodatkowym atutem będą podstawowe umiejętności projektowania wnętrz i zainteresowania w tym zakresie.

Zależy nam na osobie, która kocha gustowne i stylowe wnętrza, i chce dzielić się tą pasją z klientami jako profesjonalny doradca.

Dla nas liczy się zaangażowanie, pasja, siła sprzedaży, ukierunkowanie na wynik, umiejętność pracy w zespole a jednocześnie samodzielność, dobra prezencja.

Osobom posiadającym takie cechy dajemy możliwość rozwoju i podwojenia miesięcznego wynagrodzenia.

Jesteśmy profesjonalistami i takich ludzi szukamy.

Czujesz się na siłach?

Czekamy na Twoje CV! Wyślij je tutaj lub na meila: [email protected]

Opis stanowiska:

aktywna obsługa klienta

sprzedaż produktów firmy

realizacja zamówień klientów

pozyskiwanie nowych klientów

opieka handlowa oraz utrzymywanie relacji z klientami

dbałość o prawidłowe eksponowanie produktów

budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

znajomości branży wyposażenia wnętrz

doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży wnętrzarskiej

kreatywności, sumienności, samodzielności i konsekwencji w działaniu

łatwości w nawiązywaniu kontaktów

wysokiej kultury osobistej

umiejętności budowania dobrych relacji z klientami

efektywnego działania

umiejętności pracy w zespole

bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych

To oferujemy

Oferujemy:

pracę dla rozwijającej się marki o ugruntowanej pozycji rynkowej

możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

przyjazne środowisko pracy, samodzielność w działaniu

atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie

elastyczny grafik

dodatkowy system premiowy przy dobrych wynikach sprzedaży

komfortowe miejsce pracy

O nas

Miejsce pracy: Warszawa, Burakowska 5/7

BBHome poszukuje osoby na stanowisko