Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta – Analityk Kredytowy

Lubelska Fundacja RozwojuO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu MŚP,

  • długofalowe budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • współpraca z Działem Ryzyka w przygotowaniu transakcji,

  • sporządzanie raportów z oceny kredytowej.

Nasze wymagania

  • wiedzę dotyczącą działalności gospodarczej oraz finansów przedsiębiorstw,

  • doświadczenie w udzielaniu kredytów inwestycyjnych dla segmentu MŚP,

  • praktyczną znajomość zasad analizy finansowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

  • przyjazną atmosferę w zespole ekspertów,

  • indywidualny program wdrożenia do pracy,

  • know how w budowaniu portfela klientów z segmentu MŚP,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Lubelska Fundacja Rozwoju

Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju działa na rynku od 2001 r. i obejmuje swoim zasięgiem obszar województwa lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Fundusz dysponuje kwotą blisko 300 mln zł na udzielanie preferencyjnych pożyczek na rozwój działalności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Od momentu powstania udzielił ponad 5,5 tysiąca pożyczek na łączną kwotę prawie 670 mln zł, co plasuje go w czołówce tego typu instytucji w kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz pozyskaniem znacznych środków Unii Europejskiej na wsparcie mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, poszukujemy osób na stanowisko Doradca Klienta – Analityk Kredytowy

Przewiń do profilu firmy