Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta – Analityk Kredytowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zmień perspektywę

    Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju działa na rynku od 2001 r. i obejmuje swoim zasięgiem obszar województwa lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Fundusz dysponuje kwotą blisko 200 mln zł na udzielanie preferencyjnych pożyczek na rozwój działalności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Od momentu powstania udzielił już ponad 3,8 tysiąca pożyczek na łączną kwotę ponad 265 mln zł, co plasuje go w czołówce tego typu instytucji w kraju.

    W związku z dynamicznym rozwojem oraz pozyskaniem znacznych środków Unii Europejskiej na wsparcie mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zadania:

    • przyjmowanie wniosków, przeprowadzanie oceny wniosków pożyczkowych, w tym oceny formalnej, zasadności przedsięwzięcia oraz oceny ekonomiczno-finansowej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP),
    • aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu MŚP,
    • zapewnienie efektywnej obsługi od strony doradztwa finansowego,
    • długofalowe budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.

    Wymagania:

    • wiedza na temat zagadnień związanych z działalnością gospodarczą oraz finansami przedsiębiorstw,
    • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dla segmentu MŚP,
    • praktyczna znajomość zasad analizy kredytowej,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
    • przyjazną atmosferę w zespole,
    • kompleksowy program wdrożenia do pracy oraz sprawdzony know how w zakresie efektywnego budowania portfela klientów z segmentu MŚP,
    • samochód służbowy.

    Pisemne oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    www.lfr.lublin.pl
    www.biznespozyczka.eu

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy do celów związanych z realizacją procesu rekrutacji.