Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ASO VOLVO / Renault

SERWISY Józef Skrzypa Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

3 5006 000 brutto / mies.
  • Pomorska 48A, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Pomorska 48A

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Serwisu wg przyjętych standardów marki VOLVO i Renault

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Realizacja założonych planów

  • Współudział w tworzeniu strategii firmy

  • Dbałość o wizerunek serwisu

  • Współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń

  • Rozliczanie zleceń i wystawianie faktur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (min. średnie)

  • Dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych

  • Terminowa realizacja zleceń warsztatowych

  • Dbanie o należyty wizerunek serwisu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość pakietu Office, biegła obsługa komputera

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet socjalny – ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji stawianych planów

  • pracę w znanej, rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę w otoczeniu światowej marki Premium

  • profesjonalny cykl szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Autoryzowany serwis VOLVO i Renault.

Serwisy Józef Skrzypa Spółka z o.o. Spółka Komandytowa jest firmą usługową działającą na terenie miasta Szczecina od 1989r.

Od roku 2002 jako autoryzowany serwis Volvo Truck O/Szczecin prowadzi obsługę pojazdów ciężarowych Volvo oraz od roku 2016 pojazdów Renault Truck.

Posiadamy cztery serwisy dwóch marek umiejscowione w Szczecinie, Słubicach, Sycewicach i Zielonej Górze.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy właśnie na Ciebie! nie zwlekaj skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu.