Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta biznesowego ds. fotowoltaiki

LERTA

3 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów B2B i gospodarstw rolnych

  • doradztwo i sprzedaż instalacji fotowoltaicznych opartych o Wirtualną Elektrownię Lerta

  • wykonywanie audytu przed realizacją inwestycji oraz oszacowanie potencjalnych korzyści dla klienta

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert, negocjowanie warunków i zawieranie umów z Klientami

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • motywacja do bezpośredniej pracy z klientem i gotowość do rozwoju sprzedaży

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla klientów B2B

  • doświadczenie w branży OZE będzie Twoim dodatkowym atutem

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe poparte wynikami

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów – gdy pojawia się problem to szukasz nie wymówek, tylko rozwiązania

  • nastawienie na cele i osiąganie wysokich wyników

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera (excel, word, CRM, Internet)

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w dniach i godzinach roboczych

  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • motywacyjny system podnoszenia swoich kompetencji

  • elastyczną formę zatrudnienia: preferujemy umowy B2B, umowy zlecenie

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze sprzedażowej

  • niezbędne narzędzia do pracy: auto służbowe, karta paliwowa, telefon, laptop

  • pełne wsparcie na każdym etapie realizacji sprzedaży

  • bezpłatne szkolenia z zakresu nowych technologii

  • bezpośredni kontakt do ekspertów tworzących nasze rozwiązania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

LERTA

Lerta to ogólnopolska firma, w DNA której jest szukanie efektywności ekonomicznej i energetycznej. Od 6 lat zapewniamy firmom najwyższej klasy produkty i usługi energetyczne oparte na Wirtualnej Elektrowni między innymi instalacje fotowoltaiczne.

Mamy w Polsce boom na fotowoltaikę a zatem będziesz sprzedawał produkty i usługi, na które jest popyt. Twoimi Klientami będę przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolne.

To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. Wirtualna elektrownia to inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Lerta znalazła się w TOP 5 światowych rozwiązań energetycznych, a firma została uznana przez ekspertów z Doliny Krzemowej za jedną z 30 najlepszych firm technologicznych na świecie w sektorze energetycznym. Swoim doświadczeniem i kapitałem wspiera nas Photon Energy, globalny gracz na rynku fotowoltaiki.

Przewiń do profilu firmy