Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta B2B

ENERGIA POMORZE sp. z o.o.

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie

  • Budowanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

  • Realizowanie planów oraz założeń przyjętej polityki sprzedażowej dla Klientów

  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych

  • Negocjowanie kluczowych elementów umów sprzedażowych

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych

  • Dbanie o wizerunek firmy i stałe poszerzanie wiedzy branżowej

  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów energetycznych lub fotowoltaiki - do naszego zespołu szukamy osób, które znają branżę i rynek

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi - każdy ma swój sposób, ale musi Ci to przychodzić z łatwością

  • Gen "łowcy" i proaktywne działanie w zdobywaniu klientów - nigdy nie wiesz, gdzie znajduje się potencjalny Klient

  • Pasja, którą jesteś w stanie zarazić każdego - tylko człowiek z pasją poszukuje wyzwań, rozwija się i doskonali swoje umiejętności

  • Świetna organizacja pracy i planowania zadań - tak, aby móc kontrolować pracę o opiekę nad swoimi klientami

  • Zaraźliwa energia i skuteczność w działaniu - pozytywne nastawienie zawsze przyciąga innych

  • Czynne prawo jazdy kat. B i umiejętność obsługi MS Office - otrzymujesz od ans narzędzia, które tego wymagają

  • Min. wykształcenie średnie

To oferujemy

  • Konkurencyjny system wynagradzania: pensję podstawową + prowizję bez górnych limitów

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, kartę paliwową, dedykowane systemy CRM, materiały marketingowe

  • Wysokiej jakości leady sprzedażowe B2B, B2C

  • Unikalne produkty skierowane do klienta biznesowego: fotowoltaika, stacje ładowanie pojazdów i carporty, stacje transformatorowe, hurtowa sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego;

  • SZKOLENIA produktowe oraz COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce prowadzone przez najlepszych fachowców w branży

O nas

Mamy ambicję zmieniać przekonania społeczeństwa, że warto inwestować w OZE przynoszące oszczędności już dzisiaj, jednocześnie zapewniając klientom B2B i B2C luksus taniej energii.

Chcemy, by Energia Pomorze była pierwszym wyborem Klienta. Zawsze będziemy mieć najlepszy produkt i najbardziej komplementarną usługę dzięki zapisanej w standardzie organizacji trosce o to, by przyszłość była lepsza.

Szukamy do swojego zespołu osób, które wyznają te same wartości i wspólnie będziemy mogli budować trwałe relacje z naszymi klientami.