Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta B2B

Pyszne.pl

  • Rybacka 9, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Pyszne.pl

Rybacka 9

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny, proaktywny kontakt telefoniczny ze współpracującymi restauracjami (manager/właściciel)

  • Edukacja z zakresu dostępnych narzędzi i wdrażanie nowych restauracji dołączających do platformy/aplikacji

  • Analiza wyników oraz wdrażanie optymalizacji w ofercie (np. zmiany w menu, promocje, promień strefy dowozu) u współpracujących restauracji, ukierunkowane na wzrost zysków/liczby zamówień

  • Odpowiedzialność za utrzymanie lub/i reaktywację współpracy z restauracjami i ich nieprzerwaną dostępność na platformie/aplikacji

  • Udział w projektach podnoszących widoczność marki w podległym regionie

  • Promowanie sklepu internetowego dla restauracji i sprzedaż produktów

  • Współpraca z Terenowymi Account Managerami, by wspólnie dostarczać dodatkową wartość restauracjom w przydzielonym regionie w kraju

  • Uczestnictwo i wsparcie w aktualnie prowadzonych projektach związanych z działaniami marketingowymi, rozwojem portalu i narzędzi dla klientów

  • Szkolenie nowych członków zespołu

  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Podział czasu pracy
70%

praca z klientem

20%

praca projektowa

10%

praca administracyjna

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

  • Doświadczenie w pracy z planami sprzedażowymi/KPI

  • Umiejętność budowania relacji, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań

  • Umiejętność analizy danych i wykorzystania w działaniach sprzedażowych

  • Zdolność szybkiego przyswajania informacji i wdrażania nowych rozwiązań w swojej codziennej pracy

  • Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i duża energia do pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju kompetencji zawodowych

  • Umowę o pracę

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej oraz karty sportowej

  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay

  • Darmowy kurs języka angielskiego

  • Codziennie świeże owoce i warzywa

  • Biuro w okolicach rynku - obecnie praca hybrydowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Tak się u nas pracuje