Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta B2B z językiem niemieckim

  • Pyskowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miasto: Pyskowice
    Region: śląskie
    DK/02/DPM/

    Obowiązki:

    • Bieżąca obsługa Klientów zagranicznych,
    • Prowadzenie rozmów w języku niemieckim,
    • Przygotowanie wycen dla Klientów,
    • Nadzór nad współpracą i realizacją zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie; mile widziane wyższe techniczne,
    • Znajomość języka niemieckiego – swobodna w mowie i piśmie,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów sprzedaży,
    • Zdolności komunikacyjne, dyspozycyjność,
    • Doświadczenie w branży stolarki otworowej – mile widziane.

    Klient oferuje:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Umowę o pracę,
    • Bardzo dobrą, partnerską atmosferę w zespole.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji „Aplikuj”

    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."

    Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069