Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta B2B z językiem niemieckim

  • Pyskowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miasto: Pyskowice
Region: śląskie
DK/02/DPM/

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa Klientów zagranicznych,
  • Prowadzenie rozmów w języku niemieckim,
  • Przygotowanie wycen dla Klientów,
  • Nadzór nad współpracą i realizacją zamówień.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie; mile widziane wyższe techniczne,
  • Znajomość języka niemieckiego – swobodna w mowie i piśmie,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów sprzedaży,
  • Zdolności komunikacyjne, dyspozycyjność,
  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej – mile widziane.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Bardzo dobrą, partnerską atmosferę w zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji „Aplikuj”

Sun Sun

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się