Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu średnich firm (pełna księgowość, do 40 mln przychodu rocznie)
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • Realizacja planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie małych lub średnich firm
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AD_0063178

Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej, Warszawa