Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Bankowości Prywatnej

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas zatrudnia blisko 200 tys. osób w 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem. BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.
    Miejsce pracy: Kraków
    BNP013716

    Podstawowe obowiązki

    • pozyskiwanie Klientów z segmentu Bankowości Prywatnej;
    • oferowanie pełnej gamy produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta oraz przyjętą strategią Banku;
    • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i przychodowych;
    • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji oraz zapewnienie kompleksowej obsługi Klientom z segmentu Bankowości Prywatnej;
    • ocena ryzyka inwestycyjnego.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym;
    • udokumentowane sukcesy sprzedażowe;
    • bardzo dobra znajomość produktów i usług oferowanych przez Bank oraz konkurencję;
    • umiejętność oceny sytuacji ekonomicznej Klientów;
    • szeroka wiedza z zakresu produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych;
    • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami;
    • prawo jazdy kat.B.

    Oferujemy

    Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

    Kontakt

    BNP Paribas Bank Polska SA
    Obszar Kapitał Ludzki

    Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszym Bankiem, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
    tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupę BNP Paribas zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).