Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF

    Grupa Finansowa ECF Sp. zo. o. to partner biznesowy Nest Banku, Getin Noble Banku oraz Mbanku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

     Poznaj nas bliżej  na www.grupaecf.pl lub FB

    OBECNIE POSZUKUJEMY: DORADCY KLIENTA

    DORADCA KLIENTA

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja założeń sprzedażowych.
    • Analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu.
    • Sprzedaż nowoczesnych produktów bankowych.
    • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz ich obsługa w placówce bankowej.
    • Udział w akcjach promocyjnych, eventach oraz działaniach sprzedażowych.

    Jeśli jesteś:

    • Otwarty na nowe wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, a do tego posiadasz umiejętność dobrej komunikacji
    • Wysoko zmotywowany, nastawiony na osiąganie celów
    • Odważny, nie boisz się wyzwań i posiadasz doświadczenie w bankowości lub chcesz ją poznać
    • Samodzielny i chcesz się rozwijać
    • Kreatywny, z pomysłami na akcje sprzedażowe
    • Urodzonym sprzedawcą :)

    Dlaczego WARTO z nami pracować?

    • Wyznaczamy jasne i klarowne cele indywidualne
    • Wypłacamy prowizje  - „sky is the limit”
    • Stawiamy na samodzielność działania
    • Zapewniamy jasne kryteria awansu uzależnionego wyłącznie od Twojej motywacji i zaangażowania
    • Gwarantujemy pracę w świetnym i bardzo zmotywowanym zespole
    • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe od 3000 zł - 4000 zł  brutto )

    Oferujemy szereg benefitów:

    • Opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do studiów czy opieki medycznej
    • Możliwość udziału w konkursach
    • Udział w inicjatywach społecznych tj. Szlachetna Paczka, WOŚP, czy wspieranie innych lokalnych organizacji na wybór których masz wpływ
    • Organizujemy spotkania i niezapomniane wyjazdy integracyjne całej firmy, ale też i lokalne regionalne
    • Raz w roku zapraszamy Ciebie na oficjalną GALĘ, gdzie nasi najlepsi pracownicy zostają wyróżnieni,
    • U nas będziesz się rozwijał - Nasza firma od 2019 roku rozpoczyna współpracę z firmą NOWE MOTYWACJE, która przeprowadzi między innymi dla Ciebie szkolenia rozwojowe z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania, czy radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Realizujemy szereg innych ciekawych inicjatyw np. bierzemy udział we wspólnych biegach, runmagedonie czy Garmin Iron Triathon  - wspieramy naszych pracowników bo wiemy jak ważne jest posiadanie pasji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.