Oferta pracy

Doradca Klienta

CS Group PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dlaczego właśnie my?

  • Na początek współpracy zaproponujemy Ci umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym i pełnym systemem prowizyjnym. Po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę o pracę,
  • Należymy do elitarnego grona agencji z certyfikatem Premium Google Partner,
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów,
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową,
  • Zapewnimy Ci bezpieczne warunki pracy w naszym biurze lub docelowo zaproponujemy pracę zdalną,
  • Proces rekrutacji przeprowadzimy w modelu zdalnym z dbałością o jego etykę, obiektywizm oraz prawidłowy przebieg i respektując wszelkie obecnie obowiązujące zalecenia Ministra Zdrowia.

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej znajomości technik sprzedaży,
  • Umiejętności nawiązywania relacji i negocjacji z klientami,
  • Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów,
  • Dobrej organizacji pracy i pewności w działaniu,
  • Otwartości w komunikacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenia w kontaktach z klientami z sektora b2b,
  • Prawa jazdy kat. B oraz praktyki w prowadzeniu pojazdu,
  • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Umowę – zlecenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym – po okresie próbnym umowa o pracę
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu
  • Wygodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Spotkania integracyjne i ciekawe szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce.
Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci
oraz doradzamy przedsiębiorcom, w jaki sposób skutecznie poszukiwać klienta w Internecie.
Chcesz nas poznać? Wejdź na http://csgroup.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy