Oferta pracy

Doradca Klienta

RTV EURO AGD

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jako ekspert będziesz doradzać Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV i AGD. Dbasz o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru.

Nasze wymagania

Jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi? Lubisz nowinki technologiczne i chętnie doradzasz innym w kwestii sprzętów i gadżetów? Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać? Dołącz do lidera branży na stanowisko Doradcy Klienta!

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie bez limitu – zależna od wyników sprzedaży,

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • benefity pracownicze współfinansowane przez pracodawcę (w tym kartę MultiSport) oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,

  • rozwinięty system szkoleń (wstępnych, producenckich, sprzedażowych i menedżerskich),

  • jasną i przejrzystą ścieżkę awansu,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy