Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego / Account Manager ORANGE POLSKA

GTI Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i sprzedaż usług Orange na przydzielonej bazie klientów,

  • Aktywna sprzedaż produktów z branży telekomunikacyjnej poprzez bezpośredni kontakt z klientem biznesowym,

  • Przygotowywanie ofert dla klientów,

  • Umawianie spotkań biznesowych,

  • Realizacja wyznaczonych celów,

  • Pozyskiwanie i utrzymanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Doradztwo w zakresie ofert i usług Orange,

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doskonałe zdolności interpersonalne,

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, energii, fotowoltaice, produktach teleinformatycznych,

  • Techniki sprzedaży i umiejętność ich wykorzystania,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

  • Organizacja pracy w sposób sumienny i efektywny,

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu,

  • Koncentracja na wynik oraz realizacja założonych celi,

  • Świadomość działania i budowania relacji z klientem,

  • Przygotowanie i negocjowanie oferty idealnej dla klienta,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / Umowa zlecenie z dobrą podstawą plus prowizja,

  • Wysokie zarobki adekwatne do realizowanego planu,

  • Indywidualny program rozwoju zawodowego,

  • Wygodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Niezbędne narzędzia do pracy, materiały oraz szkolenia,

  • Dużą samodzielność pod względem organizacji czasu pracy,

  • System benefitów m.in. karty sportowo-rekreacyjne,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w niewielkim zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl

Dołącz do nas jeśli chcesz się rozwijać i zarabiać!

My stwarzamy możliwości, Ty osiągasz sukcesy!

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć ponad 200 salonów sprzedaży na terenie całego kraju zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy