Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta Biznesowego / Account Manager ORANGE POLSKA

GTI Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów sieci Orange Polska dla Klientów Biznesowych (usługi mobilne, usługi światłowodowe, produkty teleinformatyczne ICT, Orange Energia i fotowoltaika)

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów Biznesowych i budowanie z nimi jak najlepszych relacji

  • przygotowanie ofert dla Klientów Biznesowych oraz podpisywanie umów

  • współpraca z inżynierami projektów

  • udział w akcjach promocyjnych, kampaniach i aktywnościach Operatora

Nasze wymagania

  • cenisz sobie własny, indywidualny sposób zarządzania czasem

  • jesteś zaangażowany/-a i masz wysoki poziom motywacji do pracy

  • chcesz realizować życiowe pasje a jednocześnie indywidualnie budować swój biznes w branży telekomunikacyjnej wśród najnowszych technologii teleinformatycznych

  • lubisz nowe, ciekawe wyzwania

  • masz doświadczenie w takich branżach jak: telekomunikacja, energia, fotowoltaika, produkty teleinformatyczne (dodatkowy atut)

  • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej otwarcia

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, bardzo konkurencyjne na rynku

  • atrakcyjny system motywacyjny – przygotowany specjalnie dla Ciebie

  • wsparcie na starcie w wysokości od 5000 PLN do 10 000 PLN

  • profesjonalne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe w tym szkolenia on-line, webinary

  • pełne wsparcie doświadczanych menagerów przy rozpoczęciu współpracy i przy późniejszym wykonywaniu codziennych obowiązków

  • liczne konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy firmowe

  • bazę Klientów w określonym regionie oraz bazy klientów wspomagające sprzedaż usług

  • możliwość rozwoju zawodowego u największego operatora telekomunikacyjnego na rynku

  • system benefitów m.in. karty sportowo-rekreacyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć ponad 200 salonów sprzedaży na terenie całego kraju zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy